2 : 8

(1:3,1:2,0:3)

SK ANAKONDA

SK ANAKONDA

Po špatném výkonu druhá porážka od Anakondy. Fencers Havířov : SK ANAKONDA 2:8 (1:3,1:2,0:3)

Vstup do utkání se nám povedl na výbornou už v první minutě po důsledném napadání otevřel skóre zápasu Šterba. Rychle vstřelená branka jako by nás, ale ukolébala a soupeř nás začínal dostávat pod tlak z rychlých protiútoků. Anakonda vyrovnala ve 4. minutě z hole Gryče. Do konce třetiny ještě soupeř vsítil dvě branky, přitom ta poslední padla 3 vteřiny před koncem první periody. Ve 4. minutě druhé třetiny snížil na rozdíl jedné branky opět Štěrba, ale za dvě minuty soupeř odskočil znovu na rozdíl dvou branek, když Gryč dokončil hattrick. Do závěru prostřední třetiny ještě Anakonda vstřelila jednu branku a zvýšila své vedení už na 5:2. Nástup do poslední třetiny se nám nepovedl, soupeř nám vsítil v první minutě už šestou branku. Ve zbytku utkání jsme ještě dvakrát inkasovali a nakonec jsme odešli poraženi v poměru 8:2.