SH ZŠ Bystřice n/O, 10.3.2018 12:40

FBC Spartak Bílovec C

3 : 3

(0:2,2:0,1:1)

S Bílovcem jsme uhráli bod za remízu. FBC Spartak Bílovec C : Fencers Havířov 3:3 (0:2,2:0,1:1)

Stejně jako v první zápase jsme zvládli nástup do utkání. Po ose Švrčina – Salamon se prosadil z úniku druhý jmenovaný. V 8. minutě se trefil Horňak asistoval mu Kaleta. Po první třetině platil stav 2:0 pro nás. Jestliže se nám povedl nástup do první třetiny na ten druhý budem chtít rychle zapomenout po 20 vteřinách soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Bílovečtí se dočkali vyrovnání 19 sekund před koncem druhé třetiny trefil se Hradský. V poslední třetině dostal protivník k dispozici přesilovou hru kterou dokázal využít a dostal se tak poprvé v zápase do vedení. V poslední minutě jsme se rozhodli sáhnout ke hře bez brankáře a tři sekundy před koncem zápasu se trefil ve skrumáži před brankou Krygiel a odčinil tak své předešlé vyloučení. Ze zápasu jsme tedy urvali cenný bod za remízu 3:3.