SH Horní Suchá, 24.3.2018 12:05

FBC Hlučín B

5 : 3

(2:0,0:2,3:1)

Fencers na rezervu Hlučína nestačili. FBC Hlučín B : Fencers Havířov 5:3 (2:0,0:2,3:1)

V druhém utkání jsme narazili na FBC Hlučín B. Začátek zápasu byl z naší strany dobrý, soupeře jsme zasypali sprškou střel, ale ani jedna se bohužel neujala. V šesté minutě dostal protivník možnost přesilové hry kterou dokázal využít a dostal se do vedení 1:0 a už za 27 vteřin nám Hlučín odskočil na rozdíl dvou branek. Stav po první třetině byl tedy 2:0 pro soupeře. Na začátku druhé třetiny nejprve snižil Filip Cichý a před polovinou druhé třetiny vyrovnal Radek Kaleta. Nástup do poslední periody jsme nezvládli, hráči soupeře se třiktrát přesně trefili a nakonec i zvitězili. Z naší strany přislo už jen snížení na konečných 5:3 z hole Davida Švrčiny.